Series
Ratings
54
The World of the MarriedRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Parks and RecreationRated ★ 4.5
Parks and RecreationRated ★ 4.5- Parks and RecreationRated ★ 4.5
Parks and RecreationRated ★ 4.5- Parks and RecreationRated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5