Movies
Ratings
20
MasqueradeRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0