Movies
Ratings
223
IdentityRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
CasperRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0