Movies
Ratings
1225
WonderRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 5.0
Free GuyRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
The MediumRated ★ 3.0
PawnRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0