Series
Ratings
138
The Great PassageRated ★ 4.5
Bunny DropRated ★ 4.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.0
The Invisible Man and His Soon-to-Be WifeRated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Oblivion BatteryRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Sukiyaki, tonight.Rated ★ 4.5
Flower and AsuraRated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 4.0
Blue PeriodRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5