Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0