Titles you rated
October SkyRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
Inside JobRated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Another RoundRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5