Movies
Ratings
51
InterstellarRated ★ 1.5
The HostRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
ExamRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5