Titles you rated
QuickRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 1.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0