Movies
Ratings
189
Alien³Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0