Movies
Ratings
58
Don't BreatheRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The KingRated ★ 0.5
SingRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 1.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 1.0
MoanaRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0