Titles you rated
Casino RoyaleRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
TumbleweedRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 1.0
Planet of the ApesRated ★ 1.0
District 9Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0