Titles you rated
Summer WarsRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 0.5
Midnight FMRated ★ 0.5
SwiriRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 1.5
Matchstick MenRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 2.5
Deja VuRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 1.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5