Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
My Beloved StrangerRated ★ 2.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
MiraiRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Tamako Love StoryRated ★ 4.0