Series
Ratings
39
HyoukaRated ★ 4.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 4.0
Lycoris RecoilRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0