Titles you rated
Home AloneRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
MossRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
ClickRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0