Titles you rated
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 2.0
Tales of the NightRated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Legends of Valhalla: ThorRated ★ 3.0