Movies
Ratings
490
Finding DoryRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0