Series
Ratings
79
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
The OARated ★ 4.0
The OARated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.5- Merry MaryRated ★ 5.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5