Movies
Ratings
890
PreyRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
MantisRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5- SpliceRated ★ 3.0
AbigailRated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
LobbyRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0