Series
Ratings
27
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0