Movies
Ratings
142 GravityRated ★ 5.0 GravityRated ★ 5.0
 Kung Fu HustleRated ★ 5.0 Kung Fu HustleRated ★ 5.0
 Love LetterRated ★ 3.0 Love LetterRated ★ 3.0
 Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0 Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
 Batman BeginsRated ★ 5.0 Batman BeginsRated ★ 5.0
 TransformersRated ★ 5.0 TransformersRated ★ 5.0
 Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0 Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
 The ThievesRated ★ 5.0 The ThievesRated ★ 5.0
 Step UpRated ★ 4.0 Step UpRated ★ 4.0
 Spider-Man 3Rated ★ 5.0 Spider-Man 3Rated ★ 5.0
 Casino RoyaleRated ★ 5.0 Casino RoyaleRated ★ 5.0
 ThirstRated ★ 4.0 ThirstRated ★ 4.0
 Rough PlayRated ★ 4.0 Rough PlayRated ★ 4.0
 My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0 My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
 The Show Must Go OnRated ★ 4.0 The Show Must Go OnRated ★ 4.0
 RoboCopRated ★ 4.0 RoboCopRated ★ 4.0
 Ip Man 2Rated ★ 3.0 Ip Man 2Rated ★ 3.0
 Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0 Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
 Quantum of SolaceRated ★ 5.0 Quantum of SolaceRated ★ 5.0
 Iron Man 2Rated ★ 5.0 Iron Man 2Rated ★ 5.0