Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0