Movies
Ratings
191
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
MoonRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
NextRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
StargateRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0