Movies
Ratings
391
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Midnight Diner 2Rated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 3.5
G.I. JaneRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0