Series
Ratings
106- Angel's KissRated ★ 5.0
Madö King GranzörtRated ★ 5.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 4.0
- Brave Police J-DeckerRated ★ 4.5
- Burn! Top StrikerRated ★ 4.5
- A Bluebird Has ItRated ★ 4.0
- GhostRated ★ 4.5
- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 4.0
Romance in the RainRated ★ 3.5- Fox and Cotton CandyRated ★ 4.0
- Paper CraneRated ★ 4.5
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0- TruthRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.5
Mr. BogusRated ★ 4.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.5