Titles you rated
- The Reservoir GameRated ★ 0.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5
AwakeRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 1.0
The FivesRated ★ 1.0
SnatchRated ★ 4.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.0