Series
Ratings
20
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5