Movies
Ratings
164
F1: The MovieRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Everybody's FineRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0