Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0