Movies
Ratings
129
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Fifty Shades FreedRated ★ 5.0
SullyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 5.0
The Bélier FamilyRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0