Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The VillageRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
The WitnessRated ★ 2.5
The World of UsRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
RampantRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Willy Wonka & the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
The OmenRated ★ 2.5