Titles you rated
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 1.5
I Saw the DevilRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.0