Series
Ratings
101- 나루토 5기Rated ★ 3.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 3.5- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0
- 나루토 2기Rated ★ 3.0
NARUTORated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5