Titles you rated
Nobody 2Rated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.5
The Naked GunRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BossRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid: A Lonely Dragon Wants to Be LovedRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0