Series
Ratings
79- OrangeRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0- CarruselRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Downton Abbey Season 6Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Downton Abbey Season 4Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 5Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0