Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ChampionRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0