Movies
Ratings
235
Crows Zero IIRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.0
Lars and the Real GirlRated ★ 4.0