Movies
Ratings
83
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 3.0
A Long VisitRated ★ 3.0