Movies
Ratings
383
The World of LoveRated ★ 5.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 0.5
EscapeRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 1.5
Mars ExpressRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 5.0
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 4.0
SpacemanRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0