Titles you rated
- DoubtRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 1.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 0.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 5.0
One Day OffRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
SomebodyRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 2.5
EBS DocuprimeRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
EBS Space SympathyRated ★ 4.5