Movies
Ratings
189
The Last BlossomRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0