Movies
Ratings
509
The PiratesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
PushRated ★ 2.5
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 1.5
PapermanRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 2.0
The AnimatrixRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 2.0
I Am The KingRated ★ 1.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
Shoot 'Em UpRated ★ 2.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 1.0
[REC]²Rated ★ 2.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5