Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 1.0
White House DownRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 1.0
The MatrixRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 1.0