Titles you rated
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
KairosRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 2.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 2.5
Racket BoysRated ★ 3.0
Move to HeavenRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 0.5