Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0