Movies
Ratings
128
Honest ThiefRated ★ 5.0
Copying BeethovenRated ★ 3.0
Striking DistanceRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 2.0
Courage Under FireRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
John QRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Mercury RisingRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Clear and Present DangerRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Crimson TideRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0