Series
Ratings
21
Reborn RichRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5