Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0