Movies
Ratings
587
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 2.0
MissingRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 4.0- HeroRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0